TEKSTİL KONFEKSİYON

Anasayfa / Tekstil Konfeksiyon


Topkapı İplik ’in kardeş kuruluşu olan Teksmark Tekstil, Topkapı İplik’in ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve SA 8000 sertifikaları kapsamında, İplik ve Kumaş ticareti ile Konfeksiyon imalatı faaliyetlerini aynı çatı altında yürütmektedir.

Ticareti yapılacak Ham ve Boyalı İplik, Kumaş ile Konfeksiyon ürünlerinin alımı Topkapı Satış, Topkapı Laboratuar ve Teksmark Modelhane Bölümleri tarafından yapılır.

Konfeksiyon üretimleri Teksmark Tekstil’in kendi bünyesinde bulunan ortalama 50.000 adet/ay kapasiteli Modelhane bölümünde veya dış tedarikçilerde yaptırılmaktadır.


Tekstil

Topkapı İplik ’in kardeş kuruluşu olan Teksmark Tekstil, Topkapı İplik’in ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ve SA 8000 sertifikaları kapsamında, İplik, Kumaş, ve Konfeksiyon faaliyetlerini aynı çatı altında yürütmektedir.

Ticareti yapılacak olan İplik, Kumaş ile Konfeksiyon ürünlerinin alımı Topkapı Satış, Topkapı Laboratuar ve Topkapı İmalat bölümleri tarafından yapılır.

Konfeksiyon

Konfeksiyon üretimleri Topkapi İplik’in kendi bünyesinde bulunan 70.000 adet/ay kapasiteli Konfeksiyon bölümünde veya dış tedarikçilerde yaptırılmaktadır.

Konfeksiyon İmalatı - Topkapı İplik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi