HAKKIMIZDA

Teksmark Tekstil, Topkapı İplik San. ve Tic. A.Ş'nin kardeş kuruluşudur. İstanbul’ da 1972 yılında kurulmuş olan firmamız İplik üretim sektöründe yaklaşık yarım asırdır  faaliyetine kesintisiz devam eden tek iplik fabrikasıdır. Topkapi İplik bilgi ve tecrübesiyle kurulan Teksmark Tekstil, ham ve boyalı kumaş üretimi-satışı, boyalı iplik üretim-satışı, nevresim takımları üretim-satışı, hazır giyim ürünleri üretim-satışı, organik bebek kıyafetleri (0-12 yaş) üretim-satışı ile dünyanın seçkin firmalarına  hizmet vermektedir.

Teksmark Tekstil, Topkapı İplik bünyesinde faaliyet gösteren konfeksiyon imalathanesinde üretilen organik bebek ürünlerinin tanıtım, pazarlama ve satış faaliyetlerini yürütmektedir.

Teksmark Tekstil’in e-ticaret kapmasında https://www.organickid.com.tr/ markası ile organik bebek kıyafetlerinin satışını yapmaktadır.

Vizyonumuz:
Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ‘en yüksek kalite, en uygun fiyat’ politikası ile üretim konusunda gelişen teknolojileri takip ederek dünyada lider firma olmak ve uluslararası pazarda payımızı arttırmak.
Dünya devletlerinin artık sentetik yapay ürünlerden doğal ürünlere dönmeye başlaması göstermiştir ki doğanın bize sunmuş olduğu çevreye ve insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyen Pamuk elyafından üretilen doğal ürünleri, Teksmark Tekstil dünden bugüne üretim prosesini belgeleriyle daha yüksek bir standart değer katarak müşterilerini ulaştırmayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz:
Üretimimiz, etkinliğimiz ve verimliliğimizle, müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye birlikte kazanmayı düşünen iş birliği anlayışında hizmet sunmaktır.

Belgelerimiz:
Teksmark ticaretini yapmakta olduğu Organik Pamuklu Ürünler için GOTS (Global Organik Tekstil Standardı) ve OCS (Organik Content Standardı)  belgelerinin yanı sıra sahip olduğu GRS (Global Recycled Standardı) sertifikası kapsamında Topkapı İplik tesislerinde Üretim yaptırmaktadır.